Facebook

Odnośnik

https://www.facebook.com/retrokomputer.pc/

Jeśli bawicie się w Facebooka i lubicie naszą stronę to może zainteresujecie się naszą stroną na facebooku; były osoby, które się mnie o to pytały, więc przemogłem się – założyłem taką stronę i zapraszam każdego chętnego do polubienia 🙂

Życzę miłej zabawy.

Notatka na marginesie

Dziękujemy, że jesteście z nami!

główna

Dzisiaj padał rekord, mieliśmy pierwszy raz tzw. główną na wykopie, spowodowało to ponad 1000 unikalnych wizyt na naszej stronie.

W szczytowym momencie ponad 50 osób jednocześnie chciało przeglądać naszą stronę i to znacznie przeciążyło hosting, dlatego postanowiłem na początku jesieni przenieść stronę z taniego hostingu na szybszy serwer vps umożliwiający większy ruch na stronie.

Może czas zaktualizować przeglądarkę/system?

Informujemy, że mamy świadomość o fakcie niepoprawnego wyświetlania naszej strony na archaicznych starych przeglądarkach internetowych. Prosimy o wyrozumiałość i niespamowanie mojej prywatnej poczty z tegoż powodu.

W dalekiej przyszłości planujemy uproszczenie szablonu naszej strony, by poprawnie wyświetlał się na starych przeglądarkach, ponieważ jest to problem dotyczący znikomego procenta naszych czytelników. Polecamy używanie przeglądarki Firefoxa 2+ lub IE5.5+ gdyż strona została zoptymalizowana dla tych przeglądarek, a jeśli ktoś korzysta z innego oprogramowania i „strona mu nie działa” to proszę o komentarz poniżej 😉

Pozdrawiam,
Umęczony Webmaster

UWAGA: SERWIS ZHAKOWANY

Dzisiaj miało miejsce włamanie na nasz serwis poprzez infrastrukturę firmy hostingowej. Strona została na szybko przywrócona, ale nie wiadomo czy nie czają się gdzieś tutaj wirusy, więc proszę zachować czujność.

2016-05-24 131730

Mamy nadzieje, że taka sytuacja się nie powtórzy, a większa aktualizacja serwisu jest planowa w następnym tygodniu.

2016-04-29

Witam na RETRO.PC.PL

Blog wystartował już parę dni temu, ale dopiero dzisiaj znalazłem czas by uroczyście o tym poinformować ponieważ, jest to projekt hobbystyczny którym zajmuję się głownie w okolicach weekendu. W pierwszych dniach rozpoczęliśmy od opublikowania poradnika do DOSBox-a wraz z weekendowym supportem dla naszych czytelników. Obecnie staramy się o nowe materiały na stronę i stworzyć dział z bazą polecanych gier. Następne aktualności zapowiadam w końcu maja, a już dziś można się wpisać do naszej KSIĘGI GOŚCI.

Pozdrawiam w imieniu redakcji,
Krzysztof.