Witajcie

W 2016 roku, kiedy zrestartowaliśmy ten serwis, to przez pierwsze trzy miesiące blog prężnie się rozwijał, zyskiwał popularność, a stronę regularnie odwiedzało kilkadziesiąt zainteresowanych użytkowników. Strona została zamknięta, ale możliwe i mam nadzieje, że pomimo to znajdziesz tutaj coś ciekawego dla siebie. Czytaj dalej

GRA: SPEAR

Spear of Destiny

000

Legendarna włócznia przeznaczenia jest pewnego rodzaju sequelem pierwszego Wolfensteina. Jest to gra oparta na tym samym silniku z inną, w mojej ocenie troszkę ładniejszą, grafiką wydaną na fali popularności pierwszej trójwymiarowej gry o B. J. Blazkowiczu. Czytaj dalej

Notatka na marginesie

Dziękujemy, że jesteście z nami!

główna

Dzisiaj padał rekord, mieliśmy pierwszy raz tzw. główną na wykopie, spowodowało to ponad 1000 unikalnych wizyt na naszej stronie.

W szczytowym momencie ponad 50 osób jednocześnie chciało przeglądać naszą stronę i to znacznie przeciążyło hosting, dlatego postanowiłem na początku jesieni przenieść stronę z taniego hostingu na szybszy serwer vps umożliwiający większy ruch na stronie.

Notatka na marginesie

kontakt

Najbliższa aktualizacja na początku sierpnia, udostępnię wszystkie gry o które prosiliście ( z poprawionym launcherem według waszych sugestii ) oraz udostępnionym dla wszystkich zainteresowanych, czyli sam launcher wraz z opisem jego konfiguracji . 

Dziękuję za czas spędzony na naszej stronie 😉

Witaj

logo_3

Witaj na naszym portalu,
Portal powstał parę tygodni temu i dlatego nie jest jeszcze zbyt rozbudowany, ale w przyszłości planuję jego rozbudowę w ramach hobbystycznego projektu. W moich planach jest stworzenie najlepszego katalogu starych programów i gier. Jeśli chciałbyś zasilić naszą ekipę lub masz jakiś sugestie daj znać w komentarzach, gdyż dziś strona ma ledwo ponad 100 wizyt tygodniowo, które są wygenerowanie głównie przez moich znajomych.

Obecnie można pobrać tutaj parę gier:

W tym miesiącu będę sprzątał stare gry dosowe na dysku i dodam do spisu kilka kika nowych gier dosowych z możliwością łatwej instalacji pod współczesnym windowsem. Planuję także przepisać szablon witryny by dodać wsparcie dla bardzo starych przeglądarek internetowych być dostosować portal dla retrokomputerowych internetów.

Jakie oceniasz mój portal ?

  • dobrze (57%, 8 Votes)
  • ( ͡° ͜ʖ ͡°) (36%, 5 Votes)
  • źle (7%, 1 Votes)

Total Voters: 14

Loading ... Loading ...

Pozdrawiamy,
Inna Redakcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)