Może czas zaktualizować przeglądarkę/system?

Informujemy, że mamy świadomość o fakcie niepoprawnego wyświetlania naszej strony na archaicznych starych przeglądarkach internetowych. Prosimy o wyrozumiałość i niespamowanie mojej prywatnej poczty z tegoż powodu.

W dalekiej przyszłości planujemy uproszczenie szablonu naszej strony, by poprawnie wyświetlał się na starych przeglądarkach, ponieważ jest to problem dotyczący znikomego procenta naszych czytelników. Polecamy używanie przeglądarki Firefoxa 2+ lub IE5.5+ gdyż strona została zoptymalizowana dla tych przeglądarek, a jeśli ktoś korzysta z innego oprogramowania i „strona mu nie działa” to proszę o komentarz poniżej 😉

Pozdrawiam,
Umęczony Webmaster

UWAGA: SERWIS ZHAKOWANY

Dzisiaj miało miejsce włamanie na nasz serwis poprzez infrastrukturę firmy hostingowej. Strona została na szybko przywrócona, ale nie wiadomo czy nie czają się gdzieś tutaj wirusy, więc proszę zachować czujność.

2016-05-24 131730

Mamy nadzieje, że taka sytuacja się nie powtórzy, a większa aktualizacja serwisu jest planowa w następnym tygodniu.

DYNA: BONUSY

Wróć DO: GRA: DYNA BLASTER (1992)


Wpis w budowie, za utrudnienia przepraszamy 😉

 

Spis wszystkich bonusów w grze wraz z opisami

 DYNA_B01OGIEŃ / ZOŚKA

 

 DYNA_B02BOMBA
 DYNA_B03WROTKA  DYNA_B04Odpalanie bomb
 DYNA_B05Przechodzenie przez ściany  DYNA_B06ŻYCIE
 DYNA_B07Przechodzenie przez bomby  DYNA_B08SKAFANDER
 DYNA_B09CZASZKA  DYNA_B10PORTAL / DRZWI
 DYNA_B11???  DYNA_B12???
 DYNA_B13???  DYNA_B14???
 DYNA_B15???  DYNA_B16???

GRA: Spelunky (2008)

Spelunky_icoSpelunky jest zręcznościową platformówką z losowo generowanymi poziomami i przyjemną dla oka pixelową grafiką 2D. Gra charakteryzuje się dobrym poziomem trudności i przemyślaną koncepcją poziomów. Możliwość nieograniczonego eksplorowania plansz gry zapewnia wiele godzin rozrywki, a sama przygoda kryje dla gracza w miarę dużo ciekawych smaczków.

Czytaj dalej